Naše značky

Harmony

…hovorí sa, že na mieste Harmaneckých papierní sa v minulosti nachádzalo jazierko, v ktorom sa usadili labute.„Biela labuť“ sa od roku 1829 spája s históriou papierní aj ako súčasť najstaršej registrovanej ochrannej známky na Slovensku. Je symbolom čistoty, vznešenosti, elegancie a sprevádza značku Harmony až dodnes. Produkty Harmony sú citlivé a bezpečné k pokožke i prírode s dôrazom na jemný detail a oslovia vás svojou čistotou a eleganciou…

 

 

Harmasan

Na svet som prišiel v roku 1972 v Harmanci. Z Harmaneckých papierní som sa rozkotúľal po celom Československu. Zažíval som s Vami to dobré aj zlé, výlety k starej mame, do Tatier aj do Juhoslávie. Bol som riadny drsniak ale už som zmäkol. Som jemnejší a nerozdrapujem sa. Na nič sa nehrám a učím sa na vlastných chybách. Chcem byť lepší.

 

 

Harmony Professional

Značka Harmony Professional spadá pod SHP Group a zastrešuje produkty profesionálnej hygieny Away from Home, ktoré ponúkajú funkčné riešenia v oblasti hygieny pre verejné inštitúcie a priestory, podniky pôsobiace v rámci segmentu HoReCa, ako aj pre oblasť priemyslu, výroby, wellness & spa a zdravotníctva. Značka Harmony Professional stavia na viacerých kľúčových hodnotách a princípoch, ku ktorým patria najmä tradícia, dôvera, čestnosť a spoľahlivosť, flexibilita, individuálny a profesionálny prístup. Deklarované hodnoty a princípy sa prejavujú v komplexnom prístupe k zákazníkovi, pri komunikácii s ním, v priebehu výrobného procesu, ako aj v rámci obchodných vzťahov.