SHP Group na veľtrhu KONGRES FOR GASTRO & HOTEL

V termíne 4.-8.10. sa v Kongresovej sále na výstavisku PVA EXPO PRAHA v Prahe 9 konal KONGRES FOR GASTRO & HOTEL zameraný na profesionálnu hygienu, ktorého sa zúčastnila aj SHP Group. Išlo o prvý ročník kongresu, ktorého cieľom je založiť tradíciu najvýznamnejšej odbornej akcie pre profesionálov z oblasti gastronómie na českom trhu.

Kongres  bol zameraný na majiteľov, manažérov a pracovníkov hotelov, reštaurácií, kaviarní, penziónov a iných ubytovacích a stravovacích prevádzok, dodávateľov z oblasti HoReCa, zástupcov asociácií, zväzov, ministerstiev a odbornej verejnosti. Kongres bol realizovaný súčasne s kongresom o nábytku a interiéroch. Tohtoročných veľtrhov sa zúčastnilo 549 vystavovateľov (medziročný rast o 10 %) z 12 zemí. Výstavná plocha veľtrhu bola väčšia o 23 % a zabrala 31 200 m2. Veľtrhy prilákali 29 742 návštevníkov, čo znamená medziročný nárast o 5 %.

Účasť SHP Group na veľtrhu bola realizovaná v spolupráci so strategickým partnerom pre Českú republiku – firmou KuKuPapír. Cieľom bola prezentácia značky a výrobkov Harmony Professional , prezentácia strategického partnera KuKuPapír CZ, doplnkové prezentácie výrobkov určených pre retailových zákazníkov a oslovenie nových zákazníkov – koncových menších penziónov/reštaurácii/kaviarní, väčších hotelov, oslovenie zákazníkov z oblasti výrobných závodov pre oblasť gastronómie.  

Pozrite si ďalšie články z tejto kategórie: SHP Group