6 tipov na vianočné filmy, ktoré ste určite nevideli, ale mali by ste

Keď sa povie vianočný film, ktorý vám napadne ako prvý? Tri oriešky pre Popolušku, Sám doma, Perinbaba či Mrázik? Sú to síce nehynúce klasiky, ale videli sme ich už toľkokrát, že ich vieme naspamäť. Čo tak si pozrieť niečo nové? Existuje toľko vianočných filmov, ktoré sú zábavné, oddychové a navodia nám vianočnú náladu. Pozrite si naše tipy na neokukané vianočné filmy, ktoré vám spríjemnia vianočné chvíle. 

Odber noviniek

Zanechajte svoj e-mail a odoberajte naše novinky

Zadajte platný e-mail
Pred odoslaním musíte súhlasiť

Love Hard (2021)

Film je o Natalie, ktorá nemá šťastie v láske, ale jej nevydarené rande majú aj dobrú stránku, postavila si na nich žurnalistickú kariéru. Keď si myslela, že svoju spriaznenú dušu už nikdy nenájde, tak sa v zoznamovacej aplikácii zaľúbila do chlapíka z východného pobrežia. Dej sa začne stupňovať, keď sa rozhodne preletieť 3 000 míľ, aby ho prekvapila na Vianoce. No prekvapená nakoniec zostala ona sama, pretože zistila, že sa nechala nachytať. Viac vám už neprezradíme, zažnite si sviečku, pohodlne sa usaďte na gauč a pozrite si túto romantickú komédiu, ktorá vám navodí vianočnú náladu.

Herci: Nina Dobrev, Jimmy O. Yang, Darren Barnet a ďalší 

Holidate (2020)

Neter známej herečky Julie Roberts je hlavnou postavou tejto romantickej komédie, ktorá vám spríjemní vianočné chvíle. Film je o tom, že hlavnú hrdinku Sloane, rodina tlačí k tomu, aby si konečne niekoho našla. Ale ona je šťastná, aj keď je single. Lenže sa blížia Vianoce a vie, že otázky typu: “Kedy si niekoho nájdeš?” sa znásobia. Preto, keď náhodou stretne Jacksona, ktorý má podobný problém, nájde dokonalé riešenie. Uzavrú dohodu, že na všetky sviatky budú robiť tomu druhému doprovod. Ale potom preskočí iskra.  

Herci: Emma Roberts, Luke Bracey, Kristin Chenoweth a ďalší 

Last Christmas (2019) 

V hlavnej úlohe herečka, ktorú môžeme poznať z Game of Thrones alebo Me Before You, si v tejto romantickej komédii zahrala ženu, ktorá je magnetom na zlé rozhodnutia. Nerozumie si s rodinou, nevyzná v sebe samej a nevie si nájsť normálne muža. Navyše, pracuje v obchode s vianočnými ozdobami a chodí v škriatkovskom kostýme. No potom stretne Toma, záhadného muža, ktorý sa jej stále viac a viac pletie do života. 

Herci: Emilia Clarke, Henry Golding, Emma Thompson a ďalší 

Little Women (2019)

Autorka a režisérka Gréta Gerwinová vytvorila Little Women, ktoré čerpajú z klasického románu Louisy May Alcottovej, ale zároveň sa v autorkynom alter ego Jo Marchovej odráža jej fiktívny život. V podaní tohto filmu sa príbeh stáva nadčasovým a veľmi aktuálnym, kedy štyri mladé ženy, sestry sú odhodlané prežiť svoj život podľa svojho. 

Herci: Emma Watson, Saoirse Ronan, Florence Pugh, Eliza Scanlen a ďalší 

The Last Letter from Your Lover (2021)

Hlavnú postavu tejto romantickej drámy môžeme poznať z filmu Divergencia. Príbeh je založený na románe od spisovateľky Jojo Moyes. Dej začína tým, že mladá novinárka objaví milostné dopisy z roku 1965 a rozhodne sa, že záhadnému romániku príde na stopu a dozvie sa niečo viac. Pri hľadaní si láska nakoniec nájdu aj ju. 

Herci: Shailene Woodley, Felicity Jones, Emma Appleton a ďalší 

The Princess Switch (2018)  

Táto romantická komédia je vhodná na pozeranie s vašimi deťmi. Je to veľmi ľahký film, v ktorom cukrárka z Chicaga a dáma, ktorá sa má stať princeznou, zistia, že vyzerajú ako dvojčatá. A dohodnú sa, že si svoje role vymenia. 

Herci: Vanessa Hudgens, Sam Palladio, Nick Sagar a ďalší 

Okrem tipov na vianočné filmy, ktoré vám navodia vianočné čaro vám navodí rozprávkovú atmosféru aj naša limitovaná kolekcia produktov Winter Magic.

 

See more articles in this category tipy filmy Vianoce
Ďalšie články

Tipy na stanovenie work-life balance a predídeniu vyhoreniu v práci

V dnešnom rýchlom a mimoriadne digitálne prepojenom svete sa hranice...

Zistiť viac

Ako si vyrobiť obal na knihu? – video

Hurá, začína dovolenkové obdobie, na ktoré sme sa tak dlho...

Zistiť viac

6 tipov na letné víkendové aktivity

Letné víkendy ponúkajú ideálnu príležitosť na vyhrievanie sa v teplom...

Zistiť viac