7 vecí, ktoré by ste mali urobiť pred veľkým dňom “D”

Deň pred svadbou je veľmi vzrušujúci. No vie byť aj veľmi stresujúci. Zhrnuli sme 7 základných vecí, ktoré musíte urobiť večer pred svadbou, aby ste z nej mohli vyťažiť maximum a čo najmenej sa stresovali.

1. Jedzte zdravo

Vyhnite sa mastným, ťažkým jedlám a takým, ktoré ste nikdy neskúšali a neviete, ako na ne bude vaše telo reagovať. Ani alkohol zrovna neodporúčame, aby ste boli svieža a plná života hneď na druhý deň. Pite veľa vody, vyhnete sa tak dehydratácii, ktorú môže spôsobiť behanie a stres.

2. Preverte dodávateľov

Pri rannej kávičke obvolajte a skontrolujte všetkých dodávateľov. Nenechajte sa však vtiahnuť do nekonečného kolotoča otázok. Všetky podrobnosti ste si s nimi predsa už niekoľkokrát prešli. Účelom má byť iba pripomenutie, že vaša svadba sa koná už v nasledujúci deň, preto veríte, že všetky služby budú dodané presne tak, ako ste sa dohodli.

3. Všetko poruke

Zbaľte si osobnú tašku s dôležitými vecami, ktorú odovzdáte osobe na svadobnej hostine a ktorá zabezpečí, že na vás bude čakať v svadobnom apartmáne alebo vo vašej hotelovej izbe. Všetky ďalšie tašky dajte do auta už večer, ráno si tak eliminujete trochu zhonu.

4. Balíček prvej pomoci

Takýto balíček už zachránil nejednu situáciu. Mal by obsahovať leukoplasty, ihly, nite, lieky proti bolesti, sponky do vlasov, gumičky, hygienické potreby. Majte po ruke aj hotovosť. Nikdy neviete, kedy ju budete potrebovať.

Odber noviniek

Zanechajte svoj e-mail a odoberajte naše novinky

Zadajte platný e-mail
Pred odoslaním musíte súhlasiť

5. Rozchoďte to

Cvičte chôdzu v topánkach, v ktorých plánujete byť celý večer. Vyskúšajte aj nejaké tanečné pohyby. Pre každý prípad si zoberte svoje osvedčené topánky, ktoré možno nie sú nové, ani také krásne, ale za to sú pohodlné. A to je na nezaplatenie.

6. Rozmaznávajte sa

Urobte si pleťovú masku, nechty, vlasový zábal a spojte to všetko s relaxačným kúpeľom a kvalitným, dostatočne dlhým spánkom. Vaša krása zažiari viac ako vďaka akémukoľvek make-upu.

7. Je to o vás dvoch

V neposlednom rade si vyhraďte čas na seba a partnera. Choďte na obed, na prechádzku alebo si len lahnite jeden vedľa druhého. Aspoň na chvíľu sa spoločne zastavte a vychutnajte si moment, ktorý sa už nebude opakovať. Už zajtra ste manžel a manželka.

Pozrite si ďalšie články z tejto kategórie: tipy svadobný obrad svadba láska
Ďalšie články
Zdravé a chutné desiaty pre vaše deti - ľahko a rýchlo

Zdravé a chutné desiaty pre vaše deti – ľahko a rýchlo

Prichádzajú školské dni a spolu s nimi najväčšia rodičovská dilema...

Zistiť viac
Ako si vyrobiť podložku pod myš?

Ako si vyrobiť podložku pod myš? – video

Obklopovať sa vo svojom pracovnom prostredí niečím príjemným a pekným...

Zistiť viac

5 tipov ako zvládnuť prvý školský mesiac bez stresu

Letné prázdniny nám utiekli ako voda. Za letnými radovánkami, dobrodružným...

Zistiť viac