Aj toaletné papiere sa už nevedia dočkať do školy

Škola volá!“ zvyknú hlásať letáky z obchodov už od skorého augusta. A rovnako ako medzi deťmi, aj medzi toaletnými papiermi sa nájde veľa takých, ktoré sa návratu do lavíc už nevedia dočkať. Deti sa zvyčajne tešia na spolužiakov, obľúbené predmety či zdieľanie prázdninových zážitkov. No čo také toaletné papiere? Aký je ich návrat do školy po dvoch mesiacoch oddychu? Možno sa budete čudovať, ale skoro úplne rovnaký!

Najviac sa teším na Miška a Tomáša,“ prezradil nám v malej ankete prvý toaletný papier, ktorý sa predstavil ako Šimon. 

Naposledy sme sa videli ešte v júli, keď sme spolu skákali do bazéna. Odvtedy som však chalanov nevidel. Už sa neviem dočkať, keď zistím, čo robili po celý zvyšok leta a ako sa zase budeme každé ráno spolu kotúľať do školy,“ povedal Šimon.

Ja sa najviac teším na biológiu. V prvom ročníku sme ju ešte nemali, no teraz by sme sa už konečne mali učiť o tom, ako prichádzajú na svet toaletné papiere a čím sa živia rôzne zvieratká či ľudia. Už nech je september!“ povedala nám v prieskume nadšená budúca druháčka Nina.

Už sa neviem dočkať, ako kamarátom porozprávam o našom letnom cyklovýlete. Na dvoch rolkách sme spolu s rodičmi prešli z Harmanca až do Slavošoviec!“ prezradila s nadšením športovo založená Julka. Veľmi nás preto neprekvapila ani jej odpoveď na otázku, aký je jej obľúbený predmet: Telesná! Najradšej zo všetkého mám kotrmelce na mäkkom prestieraní a preskok cez rolku.

Okrem toho ale toaletné papiere v škole čakajú aj tradičnejšie predmety. Napríklad dejepis, ktorý je takmer celý o histórii toaletných papierov, toaletná výchova či matematika, na ktorej sa papiere na rozdiel od násobilky sústredia hlavne na geometriu – do akej dĺžky dorastie dospelý papier? A koľko plochy zaberie jeden útržok? 

Už len niekoľko týždňov a nedočkavé papiere sa to konečne dozvedia. Škola volá!

See more articles in this category kamaráti príbeh toaletný papier rozprávka škola
Ďalšie články

5 zaujímavých miest na svete pre nadšencov mágie a kúziel

Vo svete, ktorý sa často riadi logikou a rozumom, existujú...

Zistiť viac

7 tipov na filmy, s ktorými zažijete kúzelné okamihy

V tomto článku sa vydáme na filmovú cestu plnú mágie....

Zistiť viac

Ako si vyrobiť balzam na pery? – video

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že si vyrobíte vlastný...

Zistiť viac