Ako bude vyzerať randenie v roku 2023? Toto vám nesmie ujsť

S novým rokom prichádzajú aj nové trendy v zoznamovaní, ktoré predpovedajú odborníci na vzťahy. Ak vás čaká sezóna randenia, pripravte sa na ňu s našimi tipmi. Aké prekvapenia čakajú nezadaných v roku 2023? Odborníci na zoznamovacie aplikácie zdieľajú trendy randenia, ktoré predpovedajú na tento rok. Tak sa na ne poďme pozrieť. 

Lacnejšie rande bude IN

Experti predpovedajú, že množstvo peňazí, ktoré sú nezadaní ľudia ochotní minúť na rande, klesá. Trendom v roku 2023 bude rande, ktoré nemá ohúriť tým, čo si daný človek môže dovoliť a kam vás môže pozvať. Novým trendom sa stane minimalizmus, nenápadnejšie a menej nákladné rande. Ľudia budú uprednostňovať kreatívnejšie nápady než pozvanie do najdrahšej reštaurácie. Môžete napríklad navrhnúť stretnutie na menej obvyklom mieste, napríklad v obchode s exotickými potravinami. Prečo nie? O debatu máte postarané, zistíte, kto má čo rád a možno naplánujete aj spoločnú večeru. Ak je na vás romantický piknik v parku priveľa, skúste prechádzku po meste alebo nenáročný výšľap na okolitý kopec.

Odber noviniek

Zanechajte svoj e-mail a odoberajte naše novinky

Zadajte platný e-mail
Pred odoslaním musíte súhlasiť

Nebojte sa spraviť prvý krok

Časy, keď ženy museli čakať na to, kedy nás muži pozvú na rande, sú definitívne u konca. Rok 2023 bude patriť ženám a najväčším trendom bude to, že ženy sa nebudú báť spraviť prvý krok. Takže pokojne pošlite správu ako prvá, oslovte toho milého cudzinca, sympatického chlapca v posilňovni, spolužiaka alebo kolegu a pozvite ho niekam. Len smelo do toho. 

Rande na triezvo

Kedysi bolo pozvanie na rande spojené s vetou: „Nezájdeme niekedy na drink?“ Nezľaknite sa, ak túto vetu už v roku 2023 počuť nebudete. Môže ju vystriedať pozvanie na čaj, kávu, polievku, cukrovú vatu alebo pečené gaštany. Na rande ide predsa v prvom rade o to, aby ste sa s daným človekom čo najlepšie spoznali. Prečo ho teda nepozvať na nejakú aktivitu, ktorá vás najviac vystihuje? Skutky sú dôležitejšie ako slová, preto radšej nezisťujte slovne, či ho baví to, čo vás, ale rovno sa o tom presvedčte. Ak sa rada korčuľujete, pozvite ho na korčule. Aspoň rýchlo zistíte, či máte niečo spoločné. 

Každý človek je, samozrejme, iný a je len na ňom, ako si predstavuje svoje vysnívané rande. Ak chcete nájsť v roku 2023 lásku, dúfame, že vám v tom tieto trendy pomôžu. 

See more articles in this category láska randenie
Ďalšie články

6 tipov na letné víkendové aktivity

Letné víkendy ponúkajú ideálnu príležitosť na vyhrievanie sa v teplom...

Zistiť viac

Ako zostať produktívna, keď jediné, na čo myslíte, je dovolenka?

Teploty stúpajú, a to znamená len jedno, prichádza leto! Slnko,...

Zistiť viac