Apky, ktoré vám pomôžu s predsavzatiami

Nový rok je tu a s ním dorazili aj predsavzatia, ktoré sa nám nie vždy podarí naplniť. S modernými technológiami prichádza mnoho spôsobov, ktoré nám uľahčujú život, tak prečo si neuľahčiť aj plnenie predsavzatí? Vybrali sme pre vás 7 aplikácií, ktoré vám pomôžu s plnením tých vašich.

Habit Minder

Ak ste sa rozhodli tento rok zmeniť svoje návyky a pridať k nim nové, Habit Minder vám v tom pomôže. Nech sa rozhodnete pre čokoľvek, táto aplikácia vám to vždy pripomenie.

QuitNow!

Chceli by ste prestať s fajčením? Táto aplikácia vás pozitívne namotivuje. Okrem toho, že vám ukáže, koľko dní ste bez cigariet, spočíta vám aj počet cigariet a sumu, ktorú ste nefajčením ušetrili.

Wallet

Táto mobilná peňaženka sleduje vaše výdavky. Ak ste sa rozhodli nový rok šetriť alebo lepšie hospodáriť s vašimi financiami, je ako určená pre vás. Automaticky sleduje vaše výdavky, keďže si ju môžete prepojiť aj s vaším účtom.

Lose It!

Chceli by ste tento rok zlepšiť svoju kondíciu? Tak si nainštalujte Lose It!. Aplikácia vám spočíta príjem kalórií a môžete si v nej nastaviť aj svoje ciele, ktoré vám pomôže splniť.

Any.DO 

Any.DO je to-do list, plánovač a kalendár v jednom. Pomôže sa vám ľahkým spôsobom zorientovať vo veciach a odbremení vašu myseľ, aby ste v nej nemuseli všetko držať.

Sleep Cycle

Ranné vstávanie je problémom mnohých z nás, ale ako sa hovorí, ráno robí deň. Sleep Cycle je navrhnutá tak, aby vás prebudila počas vhodnej fázy vášho spánkového cyklu a tým uľahčila ranné vstávanie.

Duolingo

Častým predsavzatím je naučiť sa nový jazyk. Duolingo hravým spôsobom spája jazyky a pomôže vám so základom mnohých z nich. Stačí už len začať.

Smartfón je dobrý pomocník, ale zlý pán. Má mnoho skvelých funkcií, ale je jedným z najväčších žrútov času. Preto si na nový rok nezabudnite nastaviť sledovanie času, ktorý strávite na telefóne, aby ste mali pod kontrolou aj to.

Pozrite si ďalšie články z tejto kategórie: spánok návyky predsavzatie technológia fajčenie peňaženka kondícia apky
Ďalšie články

Ako pripraviť krémovú šampiňónovú polievku? – video

Šampiňónový krém je jednoduchá a výborná polievka ideálna do tohto...

Zistiť viac

Ako si rýchlo vyrobiť držiak na mobil? – video

V dnešnej dobe sa už bez mobilov nezaobídeme. Púšťame si...

Zistiť viac

Poznáte hygge? Tipy, ako si vytvoriť záhradné kráľovstvo

Hygge je dánsky životný štýl, ktorý sa zameriava na príjemné...

Zistiť viac