Apky, ktoré vám pomôžu s predsavzatiami

Nový rok je tu a s ním dorazili aj predsavzatia, ktoré sa nám nie vždy podarí naplniť. S modernými technológiami prichádza mnoho spôsobov, ktoré nám uľahčujú život, tak prečo si neuľahčiť aj plnenie predsavzatí? Vybrali sme pre vás 7 aplikácií, ktoré vám pomôžu s plnením tých vašich.

Habit Minder

Ak ste sa rozhodli tento rok zmeniť svoje návyky a pridať k nim nové, Habit Minder vám v tom pomôže. Nech sa rozhodnete pre čokoľvek, táto aplikácia vám to vždy pripomenie.

QuitNow!

Chceli by ste prestať s fajčením? Táto aplikácia vás pozitívne namotivuje. Okrem toho, že vám ukáže, koľko dní ste bez cigariet, spočíta vám aj počet cigariet a sumu, ktorú ste nefajčením ušetrili.

Wallet

Táto mobilná peňaženka sleduje vaše výdavky. Ak ste sa rozhodli nový rok šetriť alebo lepšie hospodáriť s vašimi financiami, je ako určená pre vás. Automaticky sleduje vaše výdavky, keďže si ju môžete prepojiť aj s vaším účtom.

Lose It!

Chceli by ste tento rok zlepšiť svoju kondíciu? Tak si nainštalujte Lose It!. Aplikácia vám spočíta príjem kalórií a môžete si v nej nastaviť aj svoje ciele, ktoré vám pomôže splniť.

Any.DO 

Any.DO je to-do list, plánovač a kalendár v jednom. Pomôže sa vám ľahkým spôsobom zorientovať vo veciach a odbremení vašu myseľ, aby ste v nej nemuseli všetko držať.

Sleep Cycle

Ranné vstávanie je problémom mnohých z nás, ale ako sa hovorí, ráno robí deň. Sleep Cycle je navrhnutá tak, aby vás prebudila počas vhodnej fázy vášho spánkového cyklu a tým uľahčila ranné vstávanie.

Duolingo

Častým predsavzatím je naučiť sa nový jazyk. Duolingo hravým spôsobom spája jazyky a pomôže vám so základom mnohých z nich. Stačí už len začať.

Smartfón je dobrý pomocník, ale zlý pán. Má mnoho skvelých funkcií, ale je jedným z najväčších žrútov času. Preto si na nový rok nezabudnite nastaviť sledovanie času, ktorý strávite na telefóne, aby ste mali pod kontrolou aj to.

Ďalšie články

6 tipov na letné víkendové aktivity

Letné víkendy ponúkajú ideálnu príležitosť na vyhrievanie sa v teplom...

Zistiť viac

Ako zostať produktívna, keď jediné, na čo myslíte, je dovolenka?

Teploty stúpajú, a to znamená len jedno, prichádza leto! Slnko,...

Zistiť viac