Netradične tradičná nevesta

Minimálne jedno majú všetky nevesty spoločné. Každá chce byť jedinečná. Pre niektorú sú to šaty, ktoré ju robia výnimočnou, pre inú zase účes, ktorý ju odlišuje od ostatných neviest. Alebo to môžu byť aj drobnosti ako originálne menovky, či darčekové krabičky , ktorými chcú nevesty prekvapiť. Ak máte rada netradičné veci, hľadáte vždy niečo originálne, prípadne rada šokujete svoje okolie, tento článok je určený pre vás.

Prvý svadobný (ne)tanec

Tanec nemusí byť jedinou možnosťou, pri ktorej sú všetky oči na vás. Dohodnite sa s vašim DJom a nahraďte formálny tanec karaoke vystúpením. Nielenže to dodá celej svadbe jedinečný nádych, ale umožní hosťom poriadne sa odviazať a zabaviť. Prvý tanec môžete aj úplne preskočiť a zahrať si napríklad svoju prvú hru Twister ako manžel a manželka. Minigolf môže byť tiež zábavným spôsobom, ako začať túto novú kapitolu života.

Svadobné lodičky už odplávali

Vykročte k svojmu vyvolenému v teniskách. Ak sa obávate vyvrtnutého členka, stresujú vás vysoké opätky a vlastne vôbec netušíte ako v nich máte pretancovať večer, svadobné tenisky sú najlepšou voľbou. Dnes už existujú aj celé kolekcie svadobných tenisiek. Buďte pohodová a netradičná nevesta v teniskách.

Kytica, ktorá nezvädne

Kytica sprevádza nevestu jej obradom. Nevesty vyhľadávajú netradičné kytice, ktoré budú dopĺňať celkový jej vzhľad. Svadobné kytice z brošní sú novým trendom v štylizácii kytíc, pôsobia elegantne a noblesne. Trúfnete si na chutné kytice z ovocia a čokolády? Aj kytice vyhotovené z farebných papierov vedia očariť. Originálna viete byť aj vďaka kytici z klasov obilia. Navyše takáto kytica v sebe nesie aj skryté posolstvo, klasy totiž vždy symbolizovali hojnosť a plodnosť. Na netradičnú kyticu môžete použiť aj kombináciu saténu, organzy a čipky.

Biele tetovanie

Namiesto šperkov vyskúšajte hennu alebo biele dočasné tetovanie. Istá francúzska spoločnosť vymyslela biele tetovačky, ktoré majú úplne rovnakú podobu ako zlaté tetovačky, ktoré sa používajú počas leta. Jednoducho si ich pomocou vody prenesiete na pokožku. Tam vám vydržia dva až päť dní a vytvoria tak dočasnú ozdobu. Biele “tetovanie” je jemné, elegantné a krásne vynikne na opálenej pokožke.

Odber noviniek

Zanechajte svoj e-mail a odoberajte naše novinky

Zadajte platný e-mail
Pred odoslaním musíte súhlasiť

Online stream

A posledný tip na záver. Ak ste trochu extroverti, vyskúšajte online vysielanie vášho súkromného obradu. Ľudia ho môžu sledovať naživo a prežívať ho tak s vami – všetci vaši známi, aj neznámi.

See more articles in this category svadba láska netradičná svadba tanec
Ďalšie články

5 zaujímavých miest na svete pre nadšencov mágie a kúziel

Vo svete, ktorý sa často riadi logikou a rozumom, existujú...

Zistiť viac

7 tipov na filmy, s ktorými zažijete kúzelné okamihy

V tomto článku sa vydáme na filmovú cestu plnú mágie....

Zistiť viac

Ako si vyrobiť balzam na pery? – video

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že si vyrobíte vlastný...

Zistiť viac