Single Valentín? Tieto filmy vám ho spríjemnia

Ak ste jedným z tých, ktorí Valentín nemajú v láske alebo ste single, tak sme pre vás pripravili zoznam filmov, ktoré vám ukážu, že láska sa dá nájsť v mnohých podobách, nielen v tej životnej láske. Pozrite si naše tipy na filmy, ktoré vám spríjemnia single Valentín. 

 

Ako byť single (2016)

Hlavnú postavu tohto filmu môžete poznať aj zo série filmov Fifty Shades of Grey. V tomto filme sa Alice hneď na začiatku filmu rozpadne jej dlhodobý vzťah a cíti, že potrebuje byť chvíľu sama, aby si utriedila myšlienky a zistila, čo vlastne od života očakáva. Keď sa to pokúša nájsť, tak získa najlepšiu kamarátku Robin a ďalších ľudí, ktorí sú single. Veď New York je plný ľudí, ktorí buď hľadajú tú správnu osobu, sex alebo niečo medzi tým. Spozná aj jedného muža, ktorý jej konečne otvorí oči a ona si uvedomí, že k tomu, aby bola šťastná, vzťah nepotrebuje.

Herci: Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann, Rebel Wilson a ďalší 

Trailer: 

 

Divoká dvojka (2015)

Reese Witherspoon si v tejto akčnej komédii zahrala vzornú a snaživú policajtku Cooperovú, ktorá má chrániť kľúčovú svedkyňu, vdovu po mafiánskom kápovi Danielu Rivu. O túto dvojicu sa začnú zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nič iné im nezostáva, ako vydať sa na útek naprieč celým Texasom. Najprv sa zdá, že ich najväčšou prekážkou sú ony samy, pretože sú úplne odlišné a navzájom sa nerešpektujú. No popri ich dobrodružstve si nájdu k sebe cestu a stanú sa priateľkami.

Herci: Reese Witherspoon, Sofía Vergara, Matthew Del Negro a ďalší 

Trailer:

 

Pýcha a predsudok (2005)

Pani Bennetová od malička vedie svojich 5 dcér k názoru, že žena môže byť skutočne šťastná len vtedy, keď sa dobre vydá. Ale hlavná hrdinka tohto filmu Elizabeth tento názor nezdieľa. Netúži po tom, aby sa vydala, ale jej matka má iné plány. Keď stretne pyšného a bohatého pána Darcyho, tak k nemu zo začiatku pociťuje nenávisť. Vôbec to nie je láska na prvý pohľad, ale postupne si k sebe nájdu svoju cestu. Ich príbeh hovorí o pravej láske a zároveň samostatnosti.

Herci: Keira Knightley, Rosamund Pike, Matthew Macfadyen, Donald Sutherland a ďalší 

Trailer:

 

Nie je z teba až tak paf (2009)

V tejto romantickej komédii nájdete prvotriedne obsadenie hercov. Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Drew Barrymore či Bradley Cooper. Film poukazuje na viacero vzťahových zápletiek. Gigi požiada barmana, aby jej pomohol s randením. Janie rieši manželstvo, ktoré sa jej rozpadá a Anna je odhodlaná nájsť svoju pravú lásku. Vo filme sú ukázané pády v randení, v ktorých sa nájde asi naozaj každý.

Herci: Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Bradley Cooper a ďalší 

Trailer:

 

Špión, ktorý mi dal kopačky (2018)

Komédia o Audrey, ktorej expriateľ nezanechal nič, len problémy. Audrey býva so svojou najlepšou priateľkou Morgan, keď sa u nich zrazu zjaví jej ex, ktorého prenasledujú nebezpeční zabijaci. Vtedy vysvitne, že po celý čas, čo spolu chodili, bol tajný agent. Oni sa tak úplne nevinne zapletú do medzinárodnej špionážnej akcie. Precestujú celú Európu a pokúsia sa zachrániť svet.

Herci: Mila Kunis, Kate McKinnon, Sam Heughan, Justin Theroux a ďalší 

Trailer:

Okrem tipov na filmy, ktoré vám spríjemnia Valentín, môžete zavolať svojich priateľov a urobiť si skvelé občerstvenie k filmu. 

 

Odber noviniek

Zanechajte svoj e-mail a odoberajte naše novinky

Zadajte platný e-mail
Pred odoslaním musíte súhlasiť

See more articles in this category láska Valentín film
Ďalšie články

Tipy na stanovenie work-life balance a predídeniu vyhoreniu v práci

V dnešnom rýchlom a mimoriadne digitálne prepojenom svete sa hranice...

Zistiť viac

Ako si vyrobiť obal na knihu? – video

Hurá, začína dovolenkové obdobie, na ktoré sme sa tak dlho...

Zistiť viac

6 tipov na letné víkendové aktivity

Letné víkendy ponúkajú ideálnu príležitosť na vyhrievanie sa v teplom...

Zistiť viac