Zladení do detailu alebo Vreckovky, ktoré majú štýl

Aj vy ste si doteraz mysleli, že jedinou vreckovkou, ktorá sa dá ladiť k outfitu, je tá bavlnená, prípadne hodvábna, ktorú muži nosia v náprsnom vrecku na saku? Omyl. K svojmu oblečeniu môžete ladiť aj papierové vreckovky a to vďaka zaujímavým vzorom na ich baleniach.

Móda nie je len ženský rozmar, ale komunikačný nástroj pre obe pohlavia. Upravený vzhľad zase nutnosť. Preto už dnes nie je výnimočné, ak majú muži prehľad o módnych trendoch a v kúpeľni vlastnú poličku s prípravkami na pleť a vlasy. Módnym doplnkom, ktorý kedysi nechýbal žiadnemu džentlmenovi, bola vreckovka v náprsnom vrecku saka. Nielenže robila odev formálnejším, ale zároveň slúžila svojmu pôvodnému účelu – ako látková vreckovka, ktorú džentlmen ponúkol dáme na utretie sĺz (pozor, nie na smrkanie).

Vyhýbajte sa prvoplánovosti

Vreckovka v saku je aj dnes pre mnohých mužov neodmysliteľným doplnkom formálnych i neformálnych outfitov. Môže byť ozvláštnená bodkami, pásikmi či kvetovanými vzormi. Mimochodom, vreckovka vyrobená z toho istého materiálu ako kravata je prvoplánovou záležitosťou, ktorej sa treba vyhýbať. Látková vreckovka by mala dotvoriť celkový dojem a svojou farbou či vzorom harmonicky ladiť s kravatou, prípadne s košeľou, sakom, topánkami či dokonca s ponožkami.

Papierové vreckovky v elegantnom balení

Čo však robiť, ak džentlmen nemá práve poruke klasickú látkovú vreckovku? Môže ju nahradiť jednorazovými papierovými vreckovkami, samozrejme, nie na sako :-). Tie z kolekcie Gentlemen´s Light Perfumed sú špecifické decentnou pánskou vôňou a elegantnými vzormi na balení, ktoré pripomínajú pánske košele s pásikom či károm. Vďaka tomuto milému detailu tak môžu páni zladiť svoj odev s vreckovkami, aj keď nemajú na sebe oblek, prípadne ak neholdujú klasickým látkovým vreckovkám v náprsnom vrecku.

Vreckovky z kolekcie Gentlemen´s Light Perfumed

Bodky aj jemné vzory

Rovnako štýlovo, či už k outfitu alebo ku kabelke, sa môžu zladiť aj ženy. Papierové vreckovky Ladies´ Light Perfumed majú okrem decentnej dámskej vône aj nežné vzory na balení v príjemných odtieňoch ružovej, modrej či zelenej. Ak by ste nemali náladu na florálne motívy, siahnuť môžete po papierových vreckovkách s hravým dizajnom bodiek v jemných pastelových farbách. Vďaka upravenej veľkosti balíčka sa zmestia aj do menšej kabelky. Nebojte sa, že zostanete pri kúpe ukrátené, naoko menší formát ukrýva štandardné papierové vreckovky, avšak v praktickom úspornejšom balení.

Vreckovky s motívom bodiek pre tých, ktorí majú radi veselé farby a odmietajú fádnosť.

Fashion trendy pre jar/leto 2019

K čomu ladiť vreckovky v roku 2019? Módne trendy ženám na jarnú a letnú sezónu diktujú zvýraznené ramená v štýle 80. rokov; tlmené tóny béžovej; čipku aj v netradičných športových kombináciách (na prehliadkových mólach sa objavili dokonca cyklistické nohavice); strapce nielen na kabelkách, ale aj na dámskom oblečení; výrazné potlače od kvetov po zvieracie vzory; veľké mašle na oblečení či dámske obleky v žiarivých farbách „tutti frutti“.

Muži, ktorí majú radi najnovšie trendy, by zase mali svoj šatník doplniť o biely oblek, vestu s výraznými vreckami inšpirovanú army štýlom, kožené kúsky či klobúk „bucket hat“, presne taký, aký mal Johnny Depp vo filme Strach a hnus v Las Vegas. Móda je hravá, tak prečo rovnako hravo nepoňať aj takú nevyhnutnosť, akou sú papierové vreckovky?

Decentné a elegantné vreckovky… priam stvorené pre dámy.

See more articles in this category inšpirácia vreckovky detaily vzor štýl
Ďalšie články

Kašľať na poriadok alebo Kam na výlet?

Možno to poznáte aj vy. Ráno vstanete, idete do práce,...

Zistiť viac

Slzy smútku i šťastia

Každé novorodené bábätko zaháji svoj život prenikavým plačom. V prvých...

Zistiť viac

Prestierame na romantickú večeru

Bytom sa vznáša vôňa čerstvo uvareného jedla a hrá príjemná...

Zistiť viac